BOWA MEDICAL to wiodący dostawca innowacyjnych, kompleksowych systemów chirurgicznych:

  • generatorów elektrochirurgicznych ARC,
  • przystawek argonowych ARC PLUS,
  • noża ultradźwiękowego LOTUS,
  • morcelatora ERGO300 (od stycznia 2023 jesteśmy jedynym autoryzowanym dostawcą morcelatora NOUVAG w Polsce),
  • systemu odsysania dymu SHE SHA oraz setek innych produktów znajdujących zastosowanie na blokach operacyjnych i w gabinetach zabiegowych.

Produkty są doskonale dostosowane do codziennych potrzeb placówek medycznych i cechują się wysoką elastycznością i bezpieczeństwem.

Celem BOWA Medical jest uproszczenie i usprawnienie obsługi urządzeń elektrochirurgicznych. Aby to osiągnąć, stawiają na doskonałą technologię, intuicyjną obsługę i ergonomię oraz wydajne rozwiązania, które są optymalnie dostosowane do konkretnych wymagań. Poza sprzedażą produktów elektrochirurgicznych, zależy im na bezpiecznym korzystaniu z chirurgii wysokich częstotliwości przez personel operacyjny.

BOWA ACADEMY wspiera profesjonalnych użytkowników na całym świecie, udostępniając im specjalistyczne informacje w postaci broszur, przewodników, webinariów i kursów online. Przez cały czas rozwijamy koncepcje szkoleniowe w porozumieniu z czołowymi instytucjami zajmującymi się zagadnieniami chirurgicznymi oraz przemysłem techniki medycznej.