Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Dynamiczny rozwój Medycznej Grupy Zakupowej

Miło nam poinformować, iż w związku z dynamicznym rozwojem Medycznej Grupy Zakupowej oraz zamiarem poprawy komunikacji ze szpitalami i dostawcami, powiększamy nasz zespół pracowników dbających o organizację warunków zakupu oraz optymalizacje kosztów w Państwa placówkach.

Nowe osoby będą wspierać organizację zakupów grupowych, dbać o relacje z podmiotami medycznymi jak i partnerami handlowymi w MedGZ Sp. z o.o od dnia 1 września 2023.

1. Norbert Bogdański, Menadżer ds. zakupów i sprzedaży,

W zakresie jego kompetencji jest dbanie o dobrą komunikację pomiędzy szpitalami i dostawcami. W medycznej grupie zakupowej odpowiada za rozwój sprzedaży artykułów medycznych naszych partnerów handlowych, dając szeroki wybór asortymentowy naszym szpitalom w sektorze prywatnym. To z nim będziesz mieć okazję porozmawiać przy kawie na temat zmian, które sukcesywnie zachodzą w MedGZ.

tel. 603 114 605, menadzer@medgz.pl

2. Emilia Łowkiel  Kierownik biura / Asystent zarządu,

Reprezentuje zarząd. Odpowiada za sprawną komunikację pomiędzy MedGZ a OSSP, asystent zarządu, z którym będziesz w stałym kontakcie przy ważnych projektach.

tel. 607 191 073, kierownik@medgz.pl

Nasi wierni współpracownicy, którzy na co dzień starają się dostarczać najlepsze oferty do wszystkich naszych partnerskich placówek.

1. Agnieszka Błońska, Specjalistka ds. obsługi klienta

Piękny i miękki głos z call center – codziennie w telefonicznym kontakcie z dostawcami jak i szpitalami, dostarcza najnowsze nowinki oraz promocje naszych dostawców. Dziś może zaskoczyć cię ciekawą ofertą.

tel. 607 192 234,  agnieszka.blonska@medgz.pl

2. Bartek Wiśniewski, Specjalista ds. sprzedaży

Na stałe wpisał się w medyczną grupę zakupową. Od lat wspiera dostawców oraz zaopatruje szpitale w niezbędne artykuły medyczne. To właśnie z nim możesz podyskutować o warunkach jakie panują w branży medycznej. Wsłuchuje się w potrzeby i perfekcyjnie doradza. To nasz specjalista, który wypracował bardzo dobre relacje z największymi dostawcami/ producentami artykułów i usług medycznych w Polsce. Biegły w odkupywaniu i odsprzedaży aparatów i urządzeń specjalistycznych.

tel. 785 884 537, bartek.wisniewski@medgz.pl

3. Monika Zarach, Marketing Medyczny / Specjalistka ds. komunikacji

Opiekuje się szpitalami i ch wizerunkiem na stronie www.bezpiecznyzabieg.pl . Nasza copywriterka, która pilnuje, czy wszystkie dane są poprawne. Pisze artykuły sponsorowane, opiekuje się social mediami. Możecie porozmawiać z nią o warunkach współpracy z medyczną grupą zakupową, o konferencjach branżowych. O tym, jaką korzyść może przynieść wizytówka szpitala jak i lekarza w naszych witrynach internetowych. Inicjatorka innowacyjnych pomysłów. Zajmuje się również sprzedażą jak i dostarczaniem testów diagnostycznych.

tel. 885 558 566, rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl

Nowym osobom w zespole gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Żeby być na bieżąco z naszymi ofertami, śledź nasze social media:

Jako Medyczna Grupa Zakupowa w celu zabezpieczenia niezbędnych środków ochrony osobistej dla lekarzy i personelu medycznego organizujemy import materiałów ochronnych dla szpitali, dysponujemy środkami pieniężnymi, płacimy za materiały dopiero po ich dotarciu do Polski i odbiorze przez hurtownię do realizacji.

Organizujemy kolejne zakupy interwencyjne oraz posiadamy na stanie (w realizacji) środki indywidualnej ochrony przed korona wirusem (Covid-19) takie jak:

– maseczki ochronne medyczne

– testy na przeciwciała Covid – 19 ( nCoV IgG/IgM Detection Kit)

– maski chirurgiczne, maski KN95 FFP2, FFP3,

– odzież ochronna, fartuchy, przyłbice,

– kombinezony ochronne, gogle,

– dezynfekcja, środki do dezynfekcji,

– środki do dekontaminacji pomieszczeń

W naszej ofercie na stałe są testy profesjonalne do użytku przez placówki medyczne oraz do samodzielnego wykonania przez pacjenta, czyli dla aptek takich producentów jak Lepu TechnologyAll tests ; Core Technology (najwyższe parametry dostępne na rynku, Polski producent); 

Prosimy o składanie zamówień do biura sprzedaży:

– środki ochrony przeciw korona wirusowi (Covid-19) e-mail: agnieszka.blonska@medgz.pl

– testy Combo (Covid-19, Grypa A+B, RSV)  e-mail: rejestracja@bezpiecznyzabieg.plStrona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.