All fields are required.

Close Appointment form

Najczęściej Zadawane Pytania

Sprawdź czy widzisz swoje zagadnienie na poniższej liście?

Zapraszamy równiez do kontaktu bezpośredniego biuro@medgz.pl lub tel. 603-114-605

Udział w Centralnych Zakupach OSSP i w grupie zakupowej MedGZ nic nie kosztuje. MedGZ Sp. z o.o. została powołana przez OSSP w celu zmniejszenia ponoszonych kosztów przez placówki medyczne, dlatego placówki OSSP nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

W celu skorzystania z ofert przygotowanych należy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pokierują Państwa zakupami w ramach grupy.

Jak tylko otrzymamy Państwa zapytanie staramy się od razu na nie reagować, czasem zdarza się, że potrzebujemy więcej czasu, aby upewnić się w danym temacie, ale proszę się nie martwić – na pewno wszystko załatwimy.

 

Kupują Państwo ustalone produkty lub usługi, którymi są Państwo zainteresowani. Jednocześnie, będą Państwo informowani o nowych działaniach kierowanych przez MedGZ – w każdym momencie można przystąpić do kolejnych zakupów.

Oszczędności tworzą się poprzez zakup grupowy.
Jest to prosty i przejrzysty system, pojedyncza placówka nie jest w stanie wynegocjować tak dobrych warunków, bo nie ma dużej siły nabywczej.

Należy się zgłosić mailowo lub telefonicznie do pracowników MedGZ w celu poznania wszystkich szczegółów dotyczących oferty.

MedGZ Medyczna Grupa Zakupowa

 

  • Centralne Zakupy OSSP reprezentują prywatne placówki medyczne w negocjacjach z dostawcami.
  • Działamy kompleksowo – posiadamy szeroki wachlarz ofert i cały czas się rozwijamy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby placówek OSSP.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo ilości zakupu w przypadku przeszacowania – placówka nie ponosi konsekwencji, ponieważ ilość zakupu grupy jest zdecydowanie większa.
  • Ogólnopolski zasięg działania i współpraca z największymi dostawcami daje gwarancję korzystnych warunków zakupu oraz spełnienia wymagań serwisowych.

Centralne zakupy OSSP w liczbach:

 

  • Liczba placówek korzystających z warunków grupowych to 140 podmiotów prywatnych
  • Reprezentujemy formalnie 95 placówek medycznych, z którymi ściśle współpracujemy
  • Leki, szczepionki, płyny infuzyjne – proste zasady współpracy, przetargi, logistyka dostaw
  • Towary jednorazowe i medyczne – oferta z hurtowni oraz od producentów
  • Związek Wzajemności Członkowskiej OSSP w PZUW ubezpieczenia OC, majątkowe, pojazdów i urządzeń

Kupuj z nami

 

tel
 603 114 605

mail
biuro@medgz.pl

faq
najczęstsze pytania