Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

REMONDIS MADISON – bezpieczny odbiór, transport i unieszkodliwianie

REMONDIS Medison powstał w Niemczech w 1992 roku jako wyspecjalizowana w gospodarce odpadami medycznymi spółka światowego potentata w gospodarce wodnej i recyklingu REMONDIS AG & Co. KG. Grupa posiada swoje marki i oddziały w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii. Ponad 30 000 pracowników pracuje dla około 30 milionów obywateli, a także dla tysięcy firm. W Polsce REMONDIS Medison działalność rozpoczął w roku 2010.

Odbierają odpady medyczne, zajmują się ich transportem i unieszkodliwianiem. Posiadane przez REMONDIS Medison instalacje do termicznego przekształcania odpadów gwarantuje zachowanie rygorystycznych krajowych i unijnych wymogów prawnych dotyczących prowadzenia procesu termicznego przekształcania odpadów. Dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich usługi były na najwyższym poziomie, w szczególności pod względem terminowości odbiorów i rzetelności w prowadzeniu dokumentacji związanej z odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych oraz innych odpadów niebezpiecznych. Świadczą usługi zgodnie z posiadanymi Certyfikatami Systemu Zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą służyć klientom w całej Polsce. Gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania, wysoko rozwiniętą logistykę, a także elastyczne podejście do specyfiki działalności klienta. Służą pomocą począwszy od przygotowania systemu zbiórki odpadów w placówce, poprzez ich odbiór, transport, na unieszkodliwieniu kończąc. Wszystkie te procesy odbywają się w zgodzie
z obowiązującymi przepisami prawa, dzięki czemu ich klienci w 100% wypełniają swoje zobowiązania wobec służb sanitarno-epidemiologicznych oraz środowiska naturalnego.

Odpowiednie segregowanie oraz bezpieczne zagospodarowanie odpadów medycznych stanowi wyzwanie
dla wielu podmiotów świadczących usługi w sektorze służby zdrowia. W REMONDIS Medison elastycznie dopasowują usługi do specyfiki i potrzeb konkretnej placówki. Dzięki temu w skuteczny sposób podnoszą poziom bezpieczeństwa w placówce.

Zapraszamy do naszego działu sprzedaży

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.