Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

REMONDIS MADISON – bezpieczny odbiór, transport i unieszkodliwianie

REMONDIS Medison powstał w Niemczech w 1992 roku jako wyspecjalizowana w gospodarce odpadami medycznymi spółka światowego potentata w gospodarce wodnej i recyklingu REMONDIS AG & Co. KG. Grupa posiada swoje marki i oddziały w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii. Ponad 30 000 pracowników pracuje dla około 30 milionów obywateli, a także dla tysięcy firm. W Polsce REMONDIS Medison działalność rozpoczął w roku 2010.

Odbierają odpady medyczne, zajmują się ich transportem i unieszkodliwianiem. Posiadane przez REMONDIS Medison instalacje do termicznego przekształcania odpadów gwarantuje zachowanie rygorystycznych krajowych i unijnych wymogów prawnych dotyczących prowadzenia procesu termicznego przekształcania odpadów. Dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich usługi były na najwyższym poziomie, w szczególności pod względem terminowości odbiorów i rzetelności w prowadzeniu dokumentacji związanej z odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych oraz innych odpadów niebezpiecznych. Świadczą usługi zgodnie z posiadanymi Certyfikatami Systemu Zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą służyć klientom w całej Polsce. Gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania, wysoko rozwiniętą logistykę, a także elastyczne podejście do specyfiki działalności klienta. Służą pomocą począwszy od przygotowania systemu zbiórki odpadów w placówce, poprzez ich odbiór, transport, na unieszkodliwieniu kończąc. Wszystkie te procesy odbywają się w zgodzie
z obowiązującymi przepisami prawa, dzięki czemu ich klienci w 100% wypełniają swoje zobowiązania wobec służb sanitarno-epidemiologicznych oraz środowiska naturalnego.

Odpowiednie segregowanie oraz bezpieczne zagospodarowanie odpadów medycznych stanowi wyzwanie
dla wielu podmiotów świadczących usługi w sektorze służby zdrowia. W REMONDIS Medison elastycznie dopasowują usługi do specyfiki i potrzeb konkretnej placówki. Dzięki temu w skuteczny sposób podnoszą poziom bezpieczeństwa w placówce.

Zapraszamy do naszego działu sprzedaży