Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Aparat RTG Siemens Ysio

Siemens Ysio oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie obrazowania cyfrowego, umożliwiając szybkie i precyzyjne uzyskiwanie obrazów rentgenowskich.

Jeden z kluczowych atutów Ysio to jego elastyczność i zdolność do mobilności. System został zaprojektowany z myślą o łatwej adaptacji do różnych warunków klinicznych, umożliwiając pozycjonowanie pacjentów, nawet tych na wózkach inwalidzkich, jednocześnie oferując wygodną i komfortową wysokość roboczą dla radiologa.

Posiada intuicyjny interfejs użytkownika, co przyczynia się do zwiększenia wydajności diagnostycznej. Siemens Ysio oferuje zaawansowane technologie obrazowania, co przekłada się na wysoką jakość i ostrość uzyskiwanych obrazów rentgenowskich, co jest kluczowe dla precyzyjnej diagnostyki. Prostota obsługi, umożliwia personelowi medycznemu skupienie się na samym procesie diagnostycznym, a nie na konfiguracji aparatu.

W sprzedaży aparat rentgenowski Siemens Ysio rocznik 2012. W zestawie: lampa rtg 2019, stitching, 2 detektory Canon (w ściance i bezprzewodowy)

Cena 130 000 zł netto

W celu uzyskania informacji technicznych, cenowych i dostępności, zachęcam do konsultacji bezpośrednio z naszym biurem handlowym: bartek.wisniewski@medgz.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.