Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Sprawdź czy widzisz swoje zagadnienie na poniższej liście?

 

Zapraszamy równiez do kontaktu bezpośredniego biuro@medgz.pl lub tel. 603-114-605

Udział w Centralnych Zakupach OSSP i w grupie zakupowej MedGZ nic nie kosztuje. MedGZ Sp. z o.o. została powołana przez OSSP w celu zmniejszenia ponoszonych kosztów przez placówki medyczne, dlatego placówki OSSP nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

W celu skorzystania z ofert przygotowanych należy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pokierują Państwa zakupami w ramach grupy.

Jak tylko otrzymamy Państwa zapytanie staramy się od razu na nie reagować, czasem zdarza się, że potrzebujemy więcej czasu, aby upewnić się w danym temacie, ale proszę się nie martwić – na pewno wszystko załatwimy.

Kupują Państwo ustalone produkty lub usługi, którymi są Państwo zainteresowani. Jednocześnie, będą Państwo informowani o nowych działaniach kierowanych przez MedGZ – w każdym momencie można przystąpić do kolejnych zakupów.

Oszczędności tworzą się poprzez zakup grupowy.


Jest to prosty i przejrzysty system, pojedyncza placówka nie jest w stanie wynegocjować tak dobrych warunków, bo nie ma dużej siły nabywczej.

Należy się zgłosić mailowo lub telefonicznie do pracowników MedGZ w celu poznania wszystkich szczegółów dotyczących oferty.

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.