Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Sprawdź czy widzisz swoje zagadnienie na poniższej liście?

 

Zapraszamy równiez do kontaktu bezpośredniego biuro@medgz.pl lub tel. 603-114-605

Udział w Centralnych Zakupach OSSP i w grupie zakupowej MedGZ nic nie kosztuje. MedGZ Sp. z o.o. została powołana przez OSSP w celu zmniejszenia ponoszonych kosztów przez placówki medyczne, dlatego placówki OSSP nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

W celu skorzystania z ofert przygotowanych należy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pokierują Państwa zakupami w ramach grupy.

Jak tylko otrzymamy Państwa zapytanie staramy się od razu na nie reagować, czasem zdarza się, że potrzebujemy więcej czasu, aby upewnić się w danym temacie, ale proszę się nie martwić – na pewno wszystko załatwimy.

Kupują Państwo ustalone produkty lub usługi, którymi są Państwo zainteresowani. Jednocześnie, będą Państwo informowani o nowych działaniach kierowanych przez MedGZ – w każdym momencie można przystąpić do kolejnych zakupów.

Oszczędności tworzą się poprzez zakup grupowy.


Jest to prosty i przejrzysty system, pojedyncza placówka nie jest w stanie wynegocjować tak dobrych warunków, bo nie ma dużej siły nabywczej.

Należy się zgłosić mailowo lub telefonicznie do pracowników MedGZ w celu poznania wszystkich szczegółów dotyczących oferty.