Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Bisaf – nowe produkty już w sprzedaży

BISAF to projekt, który powstał dzięki umiejętnemu połączeniu dwóch sił: szeroko pojętej świadomości oraz znajomości potrzeb generowanych przez przemysł, a w szczególności branże medyczne i paramedyczne.

W ramach prowadzonej działalności oferują usługi i produkty, które zwiększą bezpieczeństwo w placówkach medycznych równocześnie zapewniając wyższy komfort pracy i lepsze rezultaty.

Dla egzystowania i rozwoju działalności bardzo istotna jest świadomość, że zmiany jakie zaszły w związku z pandemią koronawirusa, powstały potrzeby i wyzwania. Dzięki temu produkty Bisaf osiągnęły najwyższe na rynku parametry jakościowe, potwierdzone wymaganymi i dodatkowymi certyfikatami, oraz uznaniem tejże jakości na rynku europejskim.

Sztandarową produkcją BISAF, to maski typu: FFP2, FFP3 oraz BM1, posiadające od 4 do 6 warstw, szeroką gammę kolorów, pakowane pojedynczo, hermetycznie, przy utrzymaniu maksymalnej sterylności. Dzieje się tak dzięki metodzie produkcji zaimplementowanej w ich fabryce w Świebodzicach, dzięki której każda maseczka jest pakowana metodą flow-pack. Tak więc bezpośrednio po wyjściu z komory naświetlającej promieniami UV, maska jest hermetycznie zamykana w rękawie foliowym przy równoczesnym uzyskaniu wspomnianej maksymalnej sterylności.

Poza sztandarową produkcją posiadają w swojej ofercie również:
analizatory immunofluorescencyjne typu BA1 i BA3 i BV1, testujące w trybie szybkim ponad 20 parametrów z krwi pacjenta, o najwyższej czułości, autokalibracji, w podręcznym wymiarze, a równocześnie w najwyższych na rynku standardach jakościowych.
szybkie testy kasetkowe dla profesjonalistów i do samokontroli, badające poziomy i wartości w kontekście zdiagnozowania bądź oznaczenia TB, Mycoplasma, SARS CoV-2, Influenza AB/RSV/Adenovirus, Ferritin, Strep A, Vit D, HAV, H-FABP, CRP półilościowe, RSV, Helicobacter, HIV1/2, przeciwciała SARS-CoV-2, COVID-19 Ag, grypa A+B & COVID-19.

Wszystkie produkty Bisaf to jakość i estetyka w jednym, bowiem kładą duży nacisk na efekt wizualny. Dla nich klient ma czuć się nie tylko bezpiecznie i komfortowo, ale też „na wysokich obcasach”.

Zaplecze ich ekspertów, z którymi współpracują regularnie, konsultując parametry ich produktów, to miedzy innymi: prof. dr hab.n.med. Andrzej Gładysz – specjalista chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych; dr Monika Wołoszyn-Domagała – psycholingwista i socjolingwista, executive coach i expert metodyki zwinnej i zarządzania lean w organiacji; prof.dr hab.n.med Andrzej Milewicz – specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog Marzena Jankowska – psycholog zdrowia i biznesu; oraz Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta, trener i doradca biznesu,

Mamy nadzieję, że ta mała przestrzeń do zaprezentowania filozofii działania BISAF, pozwoli na uzyskanie podstawowych informacji o ich organizacji i stanie się podstawą do budowania zaufania nie tylko do marki Bisaf ale do wszystkich naszych dostawców, z którymi Medyczna Grupa Zakupowa współpracuje.

Nowe marki zapraszamy do współpracy, a szpitale do zakupów.

Biuro Sprzedaży produktów Bisaf:
tel: 885558566 / w godz. 9-14
e-mail: rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl ; biuro@medgz.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.