Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Bisaf – nowe produkty już w sprzedaży

BISAF to projekt, który powstał dzięki umiejętnemu połączeniu dwóch sił: szeroko pojętej świadomości oraz znajomości potrzeb generowanych przez przemysł, a w szczególności branże medyczne i paramedyczne.

W ramach prowadzonej działalności oferują usługi i produkty, które zwiększą bezpieczeństwo w placówkach medycznych równocześnie zapewniając wyższy komfort pracy i lepsze rezultaty.

Dla egzystowania i rozwoju działalności bardzo istotna jest świadomość, że zmiany jakie zaszły w związku z pandemią koronawirusa, powstały potrzeby i wyzwania. Dzięki temu produkty Bisaf osiągnęły najwyższe na rynku parametry jakościowe, potwierdzone wymaganymi i dodatkowymi certyfikatami, oraz uznaniem tejże jakości na rynku europejskim.

Sztandarową produkcją BISAF, to maski typu: FFP2, FFP3 oraz BM1, posiadające od 4 do 6 warstw, szeroką gammę kolorów, pakowane pojedynczo, hermetycznie, przy utrzymaniu maksymalnej sterylności. Dzieje się tak dzięki metodzie produkcji zaimplementowanej w ich fabryce w Świebodzicach, dzięki której każda maseczka jest pakowana metodą flow-pack. Tak więc bezpośrednio po wyjściu z komory naświetlającej promieniami UV, maska jest hermetycznie zamykana w rękawie foliowym przy równoczesnym uzyskaniu wspomnianej maksymalnej sterylności.

Poza sztandarową produkcją posiadają w swojej ofercie również:
analizatory immunofluorescencyjne typu BA1 i BA3 i BV1, testujące w trybie szybkim ponad 20 parametrów z krwi pacjenta, o najwyższej czułości, autokalibracji, w podręcznym wymiarze, a równocześnie w najwyższych na rynku standardach jakościowych.
szybkie testy kasetkowe dla profesjonalistów i do samokontroli, badające poziomy i wartości w kontekście zdiagnozowania bądź oznaczenia TB, Mycoplasma, SARS CoV-2, Influenza AB/RSV/Adenovirus, Ferritin, Strep A, Vit D, HAV, H-FABP, CRP półilościowe, RSV, Helicobacter, HIV1/2, przeciwciała SARS-CoV-2, COVID-19 Ag, grypa A+B & COVID-19.

Wszystkie produkty Bisaf to jakość i estetyka w jednym, bowiem kładą duży nacisk na efekt wizualny. Dla nich klient ma czuć się nie tylko bezpiecznie i komfortowo, ale też „na wysokich obcasach”.

Zaplecze ich ekspertów, z którymi współpracują regularnie, konsultując parametry ich produktów, to miedzy innymi: prof. dr hab.n.med. Andrzej Gładysz – specjalista chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych; dr Monika Wołoszyn-Domagała – psycholingwista i socjolingwista, executive coach i expert metodyki zwinnej i zarządzania lean w organiacji; prof.dr hab.n.med Andrzej Milewicz – specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog Marzena Jankowska – psycholog zdrowia i biznesu; oraz Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta, trener i doradca biznesu,

Mamy nadzieję, że ta mała przestrzeń do zaprezentowania filozofii działania BISAF, pozwoli na uzyskanie podstawowych informacji o ich organizacji i stanie się podstawą do budowania zaufania nie tylko do marki Bisaf ale do wszystkich naszych dostawców, z którymi Medyczna Grupa Zakupowa współpracuje.

Nowe marki zapraszamy do współpracy, a szpitale do zakupów.

Biuro Sprzedaży produktów Bisaf:
tel: 885558566 / w godz. 9-14
e-mail: rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl ; biuro@medgz.pl