Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Czystadeska – innowacyjne rozwiązanie higieniczne

NOWA ŁYSKOWICZ SP.JAWNACzystadeska to nie tylko lider w innowacyjnych rozwiązaniach higienicznych, ale także gwarant oszczędności w placówkach medycznych przez minimalizowanie kosztów związanych z koniecznością częstej wymiany nakładek. To nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale także inwestycja w trwałą higienę, zapewniającą satysfakcję klientów i użytkowników. Wybierając tego typu rozwiązanie decydujesz się na oszczędność bez kompromisów w kwestii jakości i bezpieczeństwa higienicznego, a także zabezpiecza przeciwko wszechobecnych w toaletach bakteriom i patogenom.


Czystadeska.pl to firma, która zajmuje się sprzedażą i dystrybucją nakładek higienicznych na sedes. Nakładki przeznaczone dla zadbania o higienę osobistą, zwłaszcza w miejscach publicznych, gdzie istnieje ryzyko zakażenia bakteriami lub wirusami.
Nakładki higieniczne na sedes tworzą cienką warstwę ochronną na desce sedesowej. Nakładki zapewniają komfort i bezpieczeństwo, ponieważ zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi skóry z brudną deską, która może być źródłem wielu chorób, takich jak zapalenie pęcherza, grzybica, czy nawet zakażenie HIV.

Higieniczna Nakładka Toaletowa – Innowacyjne Rozwiązanie dla Bezpiecznej Toalety

Zbiorowisko różnorodnych patogenów może zagrażać naszemu zdrowiu, czyniąc wcześniejsze przysłowie „Lepiej zapobiegać niż leczyć” bardziej aktualnym niż kiedykolwiek. Jednym z innowacyjnych rozwiązań, które skutecznie redukuje ryzyko zakażeń, jest higieniczna nakładka toaletowa.

Czym są Patogeny w Toalecie?

Patogeny to czynniki chorobotwórcze, a czynniki patogenne to organizmy, zwłaszcza bakterie i wirusy, zdolne wywoływać różnego rodzaju choroby. W toalecie, zwłaszcza publicznej, możemy spotkać szereg niebezpiecznych patogenów, takich jak Escherichia coli, wirus zapalenia wątroby typu A, Salmonella, Schigella, Clostridioides, Paciorkowiec kałowy czy Rotawirusy.

Jedną z potencjalnych przyczyn zakażeń tymi patogenami jest kontakt z brudną deską toaletową. Siadanie na niej może prowadzić do zakażeń dróg moczowych, zatrucia pokarmowego, a nawet poważnych schorzeń, takich jak zapalenie otrzewnej czy opon mózgowo-rdzeniowych.

Rozwiązaniem, które skutecznie minimalizuje ryzyko zakażeń, jest innowacyjna higieniczna nakładka toaletowa. Ten system umożliwia każdemu użytkownikowi skorzystanie z indywidualnej nakładki ochronnej, nasuniętej trwale na deskę sedesową. Szczególnie osobom niepełnosprawnym, którym trudno jest skorzystać z codziennych i niezbędnych czynności. Działa to poprzez prosty mechanizm, który po pociągnięciu za dźwignię automatycznie nasuwa nową warstwę ochronną na deskę.

Jak działa Higieniczna Nakładka Toaletowa?
1. Prosty Mechanizm: Działanie systemu opiera się na prostym mechanizmie, który można uruchomić poprzez pociągnięcie za dźwignię.
2. Automatyczne Nasuwanie Warstwy Ochronnej: Po aktywacji mechanizmu, nowa, czysta warstwa ochronna jest automatycznie nasuwana na deskę toaletową.
3. Indywidualna Ochrona dla Każdego Użytkownika: Każdy użytkownik ma pewność, że korzysta z indywidualnej nakładki ochronnej, eliminując ryzyko bezpośredniego kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi patogenami.

Wprowadzenie tego rozwiązania to krok w kierunku lepszej ochrony zdrowia publicznego i przypomnienie o ważności zapobiegania przed leczeniem.
Zapraszamy do naszego biura handlowego po specjalnie dla nas przygotowaną ofertę.

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.