All fields are required.

Close Appointment form

Mindray wyznacza kierunek rozwoju technologii

Mindray wyznacza kierunek rozwoju technologii

Mindray wyznacza kierunek rozwoju technologii obrazowania wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie ultrasonografii ogólnej, ginekologicznej i kardiologicznej

SHENZHEN, Chiny, 31 maja 2021 r. /PRNewswire/ — Wiodący na światowym rynku producent sprzętu medycznego – firma Mindray (SZSE: 300760) – 28 maja 2021 r. zaprezentowała nowe rozwiązania w zakresie ultrasonografii ogólnej, opieki zdrowotnej dla kobiet oraz kardiologii. Wszystkie rozwiązania zostały opracowane z myślą o zwiększeniu możliwości diagnostycznych dostępnych dla lekarzy w celu zapewnienia lepszej opieki nad pacjentami, zgodnie z ideą “Innovation Defines”.
„Innowacyjność jest wpisana w DNA firmy Mindray od ponad 30 lat. Dynamiczny rozwój i rozbudowa systemów szpitalnych sprawia, że branża medyczna odchodzi od modelu tworzenia pojedynczych produktów na rzecz opracowywania zintegrowanych rozwiązań z zakresu opieki zdrowotnej. To właśnie dzięki holistycznemu spojrzeniu możemy zapewnić pacjentom lepszą opiekę, jednocześnie przyczyniając się do zwiększenia możliwości klinicznych – powiedział He Xujin, Dyrektor Generalny Mindray Medical Imaging Systems. – Wprowadzenie na rynek najnowszych rozwiązań ultrasonograficznych jest dla Mindray kamieniem milowym i stanowi kontynuację prac nad nowatorskimi platformami w myśl idei: >> Innovation Defines <<“.

Opracowane przez Mindray rozwiązania z zakresu ultrasonografii ogólnej wykorzystują szereg zaawansowanych technologii, w tym ultrasonografię ze środkami kontrastowymi o wysokiej częstotliwości (HiFR CEUS), kompleksową elastografię HiFR (o wysokim odświeżaniu) oraz udoskonalone pomiary kwantyfikacyjne, to wszystko zapewnia lepszą wyrazistość obrazu oraz większą ilość informacji diagnostycznych . Dzięki tym funkcjom lekarze zyskują rozbudowane narzędzia do bardziej precyzyjnego diagnozowania i leczenia – a tym samym większą pewność, co przekłada się na lepsze wyniki leczenia pacjentów.

Nowe rozwiązania Mindray w zakresie ultrasonografii sercowo-naczyniowej obejmują obrazowanie TEE, HiFR V-Flow (obrazowanie wektorowe przepływów), Wall Shear Stress (WSS) oraz pomiar IMT w czasie rzeczywistym. Technologie te pozwalają na bardzo dokładną wizualizację, co daje klinicystom większą pewność podczas stawiania diagnozy.
Rozwiązania z zakresu badań ultrasonograficznych skierowanych do kobiet obejmują zróżnicowaną gamę specjalistycznych narzędzi, w tym Smart Scene 3D, Smart Planes CNS, Smart ICV, Smart Pelvic i Smart ERA. Funkcje te zostały zaprojektowane i zainspirowane codzienną pracą klinicystów w celu zwiększenia wydajności w zastosowaniach ginekologiczno-położniczych, w tym w procedurach in vitro, opiece nad noworodkiem i opiece poporodowej.
W oparciu o analizę aktualnych potrzeb klinicznych Mindray dostarcza wszechstronne rozwiązania w zakresie obrazowania, które umożliwiają precyzyjne diagnozowanie i leczenie w różnych zastosowaniach. Trzy najnowsze aparaty USG łączą w sobie zaawansowane technologie z inteligentnymi aplikacjami i intuicyjnym przepływem pracy, które podnoszą jakość informacji diagnostycznych na wyższy poziom. Co więcej, pacjenci korzystają z szybszego obrazowania medycznego i dokładniejszego wykrywania potencjalnych powikłań – to wszystko w punkcie świadczenia opieki.

MedGZ Medyczna Grupa Zakupowa

 

  • Centralne Zakupy OSSP reprezentują prywatne placówki medyczne w negocjacjach z dostawcami.
  • Działamy kompleksowo – posiadamy szeroki wachlarz ofert i cały czas się rozwijamy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby placówek OSSP.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo ilości zakupu w przypadku przeszacowania – placówka nie ponosi konsekwencji, ponieważ ilość zakupu grupy jest zdecydowanie większa.
  • Ogólnopolski zasięg działania i współpraca z największymi dostawcami daje gwarancję korzystnych warunków zakupu oraz spełnienia wymagań serwisowych.

Centralne zakupy OSSP w liczbach:

 

  • Liczba placówek korzystających z warunków grupowych to 140 podmiotów prywatnych
  • Reprezentujemy formalnie 95 placówek medycznych, z którymi ściśle współpracujemy
  • Leki, szczepionki, płyny infuzyjne – proste zasady współpracy, przetargi, logistyka dostaw
  • Towary jednorazowe i medyczne – oferta z hurtowni oraz od producentów
  • Związek Wzajemności Członkowskiej OSSP w PZUW ubezpieczenia OC, majątkowe, pojazdów i urządzeń

Kupuj z nami

 

tel
 603 114 605

mail
biuro@medgz.pl

faq
najczęstsze pytania