Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Mindray wyznacza kierunek rozwoju technologii

Mindray wyznacza kierunek rozwoju technologii obrazowania wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie ultrasonografii ogólnej, ginekologicznej i kardiologicznej

SHENZHEN, Chiny, 31 maja 2021 r. /PRNewswire/ — Wiodący na światowym rynku producent sprzętu medycznego – firma Mindray (SZSE: 300760) – 28 maja 2021 r. zaprezentowała nowe rozwiązania w zakresie ultrasonografii ogólnej, opieki zdrowotnej dla kobiet oraz kardiologii. Wszystkie rozwiązania zostały opracowane z myślą o zwiększeniu możliwości diagnostycznych dostępnych dla lekarzy w celu zapewnienia lepszej opieki nad pacjentami, zgodnie z ideą „Innovation Defines”.
„Innowacyjność jest wpisana w DNA firmy Mindray od ponad 30 lat. Dynamiczny rozwój i rozbudowa systemów szpitalnych sprawia, że branża medyczna odchodzi od modelu tworzenia pojedynczych produktów na rzecz opracowywania zintegrowanych rozwiązań z zakresu opieki zdrowotnej. To właśnie dzięki holistycznemu spojrzeniu możemy zapewnić pacjentom lepszą opiekę, jednocześnie przyczyniając się do zwiększenia możliwości klinicznych – powiedział He Xujin, Dyrektor Generalny Mindray Medical Imaging Systems. – Wprowadzenie na rynek najnowszych rozwiązań ultrasonograficznych jest dla Mindray kamieniem milowym i stanowi kontynuację prac nad nowatorskimi platformami w myśl idei: >> Innovation Defines <<„.

Opracowane przez Mindray rozwiązania z zakresu ultrasonografii ogólnej wykorzystują szereg zaawansowanych technologii, w tym ultrasonografię ze środkami kontrastowymi o wysokiej częstotliwości (HiFR CEUS), kompleksową elastografię HiFR (o wysokim odświeżaniu) oraz udoskonalone pomiary kwantyfikacyjne, to wszystko zapewnia lepszą wyrazistość obrazu oraz większą ilość informacji diagnostycznych . Dzięki tym funkcjom lekarze zyskują rozbudowane narzędzia do bardziej precyzyjnego diagnozowania i leczenia – a tym samym większą pewność, co przekłada się na lepsze wyniki leczenia pacjentów.

Nowe rozwiązania Mindray w zakresie ultrasonografii sercowo-naczyniowej obejmują obrazowanie TEE, HiFR V-Flow (obrazowanie wektorowe przepływów), Wall Shear Stress (WSS) oraz pomiar IMT w czasie rzeczywistym. Technologie te pozwalają na bardzo dokładną wizualizację, co daje klinicystom większą pewność podczas stawiania diagnozy.
Rozwiązania z zakresu badań ultrasonograficznych skierowanych do kobiet obejmują zróżnicowaną gamę specjalistycznych narzędzi, w tym Smart Scene 3D, Smart Planes CNS, Smart ICV, Smart Pelvic i Smart ERA. Funkcje te zostały zaprojektowane i zainspirowane codzienną pracą klinicystów w celu zwiększenia wydajności w zastosowaniach ginekologiczno-położniczych, w tym w procedurach in vitro, opiece nad noworodkiem i opiece poporodowej.
W oparciu o analizę aktualnych potrzeb klinicznych Mindray dostarcza wszechstronne rozwiązania w zakresie obrazowania, które umożliwiają precyzyjne diagnozowanie i leczenie w różnych zastosowaniach. Trzy najnowsze aparaty USG łączą w sobie zaawansowane technologie z inteligentnymi aplikacjami i intuicyjnym przepływem pracy, które podnoszą jakość informacji diagnostycznych na wyższy poziom. Co więcej, pacjenci korzystają z szybszego obrazowania medycznego i dokładniejszego wykrywania potencjalnych powikłań – to wszystko w punkcie świadczenia opieki.

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.