Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Polymed Polska Sp. z o. o. zyskuje nową identyfikację wizualną i wzmacnia więzi z AddVision.

Polymed Polska Sp. z o. o. zyskuje nową identyfikację wizualną i wzmacnia więzi z AddVision.

Dostawca rozwiązań okulistycznych Polymed Polska Sp. z o. o. otrzymuje nową identyfikację wizualną i wzmacnia powiązania ze swoją grupą, wcześniej Vision Ophthalmology Group, obecnie przemianowaną na AddVision.

„Jesteśmy dumni, że możemy uruchomić naszą nową tożsamość wizualną” – mówi Emil Sowiński, Dyrektor Generalny Polymed Polska. „To zaktualizowany wygląd i odczucia, które dokładniej wyrażają osobowość naszej marki i wyraźnie pokazują, że jesteśmy częścią sieci AddVision – wiodącego w Europie niezależnego dostawcy rozwiązań okulistycznych”.

AddVision składa się obecnie z sześciu spółek – Spectrum, Polytech Domilens, Medila, M.E.D Medical products, Polytech oraz Polymed Polska. Grupa wykorzystuje swoją siłę poprzez budowę centralnych funkcji dla Zarządzania produktem i Kluczowych międzynarodowych klientów, a także usług wspólnych, takich jak finanse, IT, HR i kontrole regulacyjne. Wszystkie lokalne firmy zachowają swoje obecne nazwy, aby zachować znajomą więź z obecnymi klientami i dostawcami, ale dostosują tę samą identyfikację wizualną i wspólny symbol – uproszczone oko.

„Dla ludzi, z którymi mamy do czynienia na co dzień, jest to działalność jak zwykle, ale z szeregiem dodatkowych możliwości” – wyjaśnia Emil Sowiński. „Kliniki i chirurdzy zyskają szybki dostęp do szerszej oferty najlepszych produktów i technologii okulistycznych. A dla dostawców i partnerów strategicznych, którzy spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości, nasza rozległa sieć zapewnia dostęp do rynku europejskiego i nie tylko.”

Bringing greater vision to everyone

Jako niezależna sieć AddVision wnosi na rynek europejski innowacyjny rozwój, oferując zawsze odpowiednie rozwiązania okulistyczne, dostosowane do specyficznych potrzeb pacjentów, klinik i szpitali – zapewniając lepsze widzenie dla wszystkich. Wyrazem tego jest nowy wspólny symbol, uproszczone oko otwarte na świat, nowe możliwości i innowacje, które mogą pomóc milionom ludzi w odzyskaniu lub poprawie wzroku i nowego spojrzenia na życie.
W przypadku pytań i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Emilem Sowińskim, Dyrektorem Generalnym Polymed Polska.

Polymed Polska jest częścią AddVison 

AddVision jest ogólnoeuropejską siecią specjalizującą się w wysokiej jakości produktach, technologiach i usługach okulistycznych. Ściśle współpracujemy z producentami, klinikami i pacjentami, zapewniając wszystkim lepsze widzenie. AddVision posiada biura w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

www.addvision.com

Oryginalne pismo do wglądu:

Informacja prasowa AddVision i Polymed Polska