Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Polymed Polska Sp. z o. o. zyskuje nową identyfikację wizualną i wzmacnia więzi z AddVision.

Polymed Polska Sp. z o. o. zyskuje nową identyfikację wizualną i wzmacnia więzi z AddVision.

Dostawca rozwiązań okulistycznych Polymed Polska Sp. z o. o. otrzymuje nową identyfikację wizualną i wzmacnia powiązania ze swoją grupą, wcześniej Vision Ophthalmology Group, obecnie przemianowaną na AddVision.

„Jesteśmy dumni, że możemy uruchomić naszą nową tożsamość wizualną” – mówi Emil Sowiński, Dyrektor Generalny Polymed Polska. „To zaktualizowany wygląd i odczucia, które dokładniej wyrażają osobowość naszej marki i wyraźnie pokazują, że jesteśmy częścią sieci AddVision – wiodącego w Europie niezależnego dostawcy rozwiązań okulistycznych”.

AddVision składa się obecnie z sześciu spółek – Spectrum, Polytech Domilens, Medila, M.E.D Medical products, Polytech oraz Polymed Polska. Grupa wykorzystuje swoją siłę poprzez budowę centralnych funkcji dla Zarządzania produktem i Kluczowych międzynarodowych klientów, a także usług wspólnych, takich jak finanse, IT, HR i kontrole regulacyjne. Wszystkie lokalne firmy zachowają swoje obecne nazwy, aby zachować znajomą więź z obecnymi klientami i dostawcami, ale dostosują tę samą identyfikację wizualną i wspólny symbol – uproszczone oko.

„Dla ludzi, z którymi mamy do czynienia na co dzień, jest to działalność jak zwykle, ale z szeregiem dodatkowych możliwości” – wyjaśnia Emil Sowiński. „Kliniki i chirurdzy zyskają szybki dostęp do szerszej oferty najlepszych produktów i technologii okulistycznych. A dla dostawców i partnerów strategicznych, którzy spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości, nasza rozległa sieć zapewnia dostęp do rynku europejskiego i nie tylko.”

Bringing greater vision to everyone

Jako niezależna sieć AddVision wnosi na rynek europejski innowacyjny rozwój, oferując zawsze odpowiednie rozwiązania okulistyczne, dostosowane do specyficznych potrzeb pacjentów, klinik i szpitali – zapewniając lepsze widzenie dla wszystkich. Wyrazem tego jest nowy wspólny symbol, uproszczone oko otwarte na świat, nowe możliwości i innowacje, które mogą pomóc milionom ludzi w odzyskaniu lub poprawie wzroku i nowego spojrzenia na życie.
W przypadku pytań i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Emilem Sowińskim, Dyrektorem Generalnym Polymed Polska.

Polymed Polska jest częścią AddVison 

AddVision jest ogólnoeuropejską siecią specjalizującą się w wysokiej jakości produktach, technologiach i usługach okulistycznych. Ściśle współpracujemy z producentami, klinikami i pacjentami, zapewniając wszystkim lepsze widzenie. AddVision posiada biura w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

www.addvision.com

Oryginalne pismo do wglądu:

Informacja prasowa AddVision i Polymed Polska

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.