Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Przenośny analizator do refundowanych ilościowych testów CRP – diagnostyka

Medyczna Grupa Zakupowa proponuje w swojej ofercie przenośny analizator do testów ilościowych nie tylko CRP ale też do ilościowych pomiarów: Troponiny I (cTnI), D-dimerów, NT-proBNP, PCT oraz innych parametrów z próbki krwi kapilarnej z opuszka palca.

Przenośny analizator do szybkiej, ilościowej diagnostyki, stanowi wartościowe narzędzie wspierające proces podejmowania decyzji, zwłaszcza w przypadku pacjentów, u których objawy kliniczne nie są w pełni widoczne. Urządzenie to wyróżnia się łatwością obsługi, umożliwiając użytkownikowi uzyskanie błyskawicznych i precyzyjnych wyników ilościowych.

Badania CRP przeprowadzane przy użyciu naszego analizatora są objęte refundacją ze środków NFZ.

Oto kilka korzyści z korzystania z naszego urządzenia:

  • Refundacja badania CRP: Możliwość zwrotu kosztów za przeprowadzenie testów CRP – 14 zł dzięki naszemu analizatorowi, co stanowi dodatkową korzyść dla pacjentów i placówek medycznych . Refundacja dotyczy pacjenta do 6 roku życia.
  • Szybka diagnostyka ilościowa: Otrzymasz wyniki badania w zaledwie 5 minut, co umożliwia błyskawiczną ocenę sytuacji zdrowotnej pacjenta.
  • Prosta obsługa: Nasz analizator wyposażony jest w nowoczesny kolorowy ekran dotykowy, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest intuicyjne i łatwe, nawet dla osób bez specjalistycznego doświadczenia.
  • Przenośny: Dzięki lekkiemu i kompaktowemu designowi, nasz analizator doskonale sprawdza się w terenie, na przykład podczas wizyt domowych czy na różnych oddziałach placówki medycznej.
  • Wydruk wyników: Oferujemy możliwość natychmiastowego wydruku wyników dzięki kompatybilnej drukarce Bluetooth, co ułatwia udostępnianie informacji pacjentom i innym pracownikom medycznym.
  • Wieloparametrowy: Nasz analizator umożliwia ilościowe badania różnych parametrów, takich jak CRP, Troponina I (cTnI), D-Dimery i inne. Jeśli masz pytania dotyczące dostępnych parametrów, z chęcią udzielimy odpowiedzi poprzez kontakt z naszym działem handlowym.
  • Wiarygodność: Otrzymujemy wiarygodne wyniki, co potwierdzają badania przeprowadzane w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej. Różnice pomiędzy naszym analizatorem a tradycyjnym badaniem laboratoryjnym wynoszą mniej niż 3%, co świadczy o wysokiej dokładności naszego urządzenia.

Wiecej informacji: rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.