All fields are required.

Close Appointment form

UROLOGIA

Aparat do kruszenia kamieni: DUET MAGNA DIREX  (kompletny zestaw)

DIREX DUET-MAGNA to unikalny litotryptor IV generacji. System ten jest szczególnym rodzajem litotryptora dostępnego na rynku. Umożliwia on nie tylko skuteczne zlikwidowanie złogów, ale również minimalizuje skutki uboczne likwidacji tych złogów.

Duet Magna – poprzez zastosowanie podwójnej fali uderzeniowej – zapewnia pięciokrotne zmniejszenie ryzyka wystąpienia hematomy w porównaniu do dotychczas stosowanych urządzeń. Celowanie odbywa się poprzez podgląd rentgenowski lub przy pomocy aparatu USG albo z wykorzystaniem obydwu jednocześnie, co zapewnia wysoką dokładność zabiegu.

W Duet Magna – dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania dwóch jednocześnie generujących falę uderzeniową reflektorów – uzyskano ognisko o kształcie podwójnej elipsy, które jest idealnym rozwiązaniem ogniska sferycznego, bez krawędzi. Ognisko takie obejmuje swoim najbardziej efektywnym polem działania cały kamień, co umożliwia nieporównywalne jak do tej pory zwiększenie skuteczności prowadzonej terapii oraz zdecydowane zmniejszenie uszkodzeń miąższu nerkowego i zminimalizowanie ryzyka wystąpienia groźnych krwiaków.

Cystoscop WOLF + 3 optyki   - monitor + źródło światła

Źródło światła - OLYMPUS, Xenon 300 W

Litotryptor - prod. COOK MEDICAL

Ureteroskop - prod. Olympus

Narzędzia endoskopowe urologiczne

Narzędzia endoskopowe urologiczne: zestaw do laparoskopii (2 kpl.); zestaw do cystoskopii (2 kpl.); zestaw do turt (2 kpl.); zestaw do urethromii (1 kpl); optyki 3 szt.

Stół operacyjny z podporami pod nogi

MedGZ Medyczna Grupa Zakupowa

 

  • Centralne Zakupy OSSP reprezentują prywatne placówki medyczne w negocjacjach z dostawcami.
  • Działamy kompleksowo – posiadamy szeroki wachlarz ofert i cały czas się rozwijamy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby placówek OSSP.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo ilości zakupu w przypadku przeszacowania – placówka nie ponosi konsekwencji, ponieważ ilość zakupu grupy jest zdecydowanie większa.
  • Ogólnopolski zasięg działania i współpraca z największymi dostawcami daje gwarancję korzystnych warunków zakupu oraz spełnienia wymagań serwisowych.

Centralne zakupy OSSP w liczbach:

 

  • Liczba placówek korzystających z warunków grupowych to 140 podmiotów prywatnych
  • Reprezentujemy formalnie 95 placówek medycznych, z którymi ściśle współpracujemy
  • Leki, szczepionki, płyny infuzyjne – proste zasady współpracy, przetargi, logistyka dostaw
  • Towary jednorazowe i medyczne – oferta z hurtowni oraz od producentów
  • Związek Wzajemności Członkowskiej OSSP w PZUW ubezpieczenia OC, majątkowe, pojazdów i urządzeń

Kupuj z nami

 

tel
 603 114 605

mail
biuro@medgz.pl

faq
najczęstsze pytania