Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Ssak elektryczny Ogarit SO-5/70 Tornado – dostępny już w marcu w MedGZ

Kolejny ssak chirurgiczny w ofercie MedGZ. Prezentujemy model SO-5/70 Tornado Ogarit. Jest to ssak, który charakteryzuje się największą funkcjonalnością. Jego zastosowanie na bloku operacyjnym, w gabinetach zabiegowych, szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR) i intensywnej opieki medycznej (OIOM).

Ssak chirurgiczny Ogarit SO-5/70 Tornado
 • panel sterowania na wysokości bioder oraz dwie szyny instrumentalne – na panelu sterowania umieszczone zostały elementy sterujące. Praca ssaka: dwa przyciski, regulator maksymalnej wartości podciśnienia oraz wskaźnik aktualnej wartości podciśnienia. Dla większego komfortu ssak może być sterowany przez łącznik nożny.

 • płynna regulacja maksymalnej wartości podciśnienia – praktyczny układ pozwalający na sprawdzanie maksymalnej wartości podciśnienia. Po przyciśnięciu jednego przycisku można odczytać jaka wartość maksymalnego podciśnienia została ustawiona. Wartość tą można zmienić za pomocą regulatora w sposób płynny.

 • czytelny wskaźnik aktualnej wartości podciśnienia i możliwość podłączenia od 1 do 4 pojemników – odsysana treść zbierana jest w połączone ze sobą pojemniki, o pojemności jednego lub dwóch litrów. Pojemniki mogą być łączone w dowolnej konfiguracji szeregowo dla uzyskania jak największej pojemności lub w sposób mieszany szeregowo-równoległy, by uzyskać możliwość pracy bez konieczności przerwy na opróżnianie butli lub wymianę wkładu jednorazowego.

 • dwie szyny instrumentalne – pozwalają na montaż różnego typu akcesoriów. Ssak może zostać dodatkowo wyposażony np. w praktyczny kosz, uchwyt na dren oraz możliwość przełączania ssania pomiędzy butlami.

 • sterowanie łącznikiem nożnym i wygodny uchwyt oraz podstawa jezdna (cztery kółka), który umożliwia swobodne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Mocowanie przewodu zasilającego i łącznika nożnego dodatkowo ułatwia przemieszczanie ssaka.

 • wygodny uchwyt do przenoszenia – służący do przenoszenia przez przeszkody typu próg, czy schody.

 • podstawa jezdna z możliwością blokady kółek
 • praktyczny uchwyt przewodu zasilającego
 • pojemniki wielorazowe 1l lub 2l
 • wkłady jednorazowe 1l lub 2l
 • cicha i ciągła praca

Cena regularna 6 400,00 zł netto +8% VAT.

Cena proponowana przez MedGZ to 5 979,00 zł netto +8% VAT.

Zapraszamy do składania zamówień. Opiekun oferty menadzer@medgz.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.