Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

STBU Broker ubezpieczeniowy – wynegocjowane warunki dla Podmiotów Medycznych

Kolejna propozycja dla naszych placówek. Dziś opowiadamy o nowej współpracy z STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, którą określa silna i efektywna firma brokerska pierwszego wyboru dla wszystkich firm i organizacji ceniących poczucie bezpieczeństwa.
Od 1998 roku z sukcesem pomagają przedsiębiorstwom i organizacjom zarządzać ryzykiem ich działalności. Efektywnie podnoszone są standardy bezpieczeństwa ich Klientów. Kierują się filozofią opartą na odrzucaniu stereotypów i kreatywnym wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Pozawala to na skuteczne wdrażanie standardów ładu ubezpieczeniowego oraz przyczynianie się do osiągnięcia wymiernych oszczędności ekonomicznych.
Celem jest satysfakcja, zadowolenie i spokój Klientów, współpracowników i interesariuszy. Dążą do tego poprzez świadczenie usług doradztwa i doboru produktów ubezpieczeniowych w sposób mądry i nieszablonowy. Stawiają na kooperację, zaufanie i  odpowiedzialność, które pozwalają na wysoką jakość ich pracy.

Od 2019 roku tworzą Grupę MAK. Według rankingów branżowych rokrocznie znajdują się w czołówce największych brokerów działających w kraju z wyłącznie polskim kapitałem.

Współtworzony TRUST RISK CONTROL, czyli globalne stowarzyszenie brokerskie, pozwala na korzystanie z międzynarodowych kontaktów i know-how. Dzięki TRC działają na każdym kontynencie świata. Zapewniają aktywne doradztwo oraz możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, w tym ofert z międzynarodowych rynków ubezpieczeniowych.
Obsługują grupy kapitałowe oraz przedsiębiorstwa dla których opracowali programy w pełni dostosowane do charakteru i rodzaju ich działalności. Profesjonalna identyfikacja, pomiar i ocena ryzyka, plasowanie programu oraz likwidacja szkód zapewnia strategiczne profity: oszczędności kosztów, czasu, poprawy zakresów, efektywności odszkodowań oraz wydatnego usprawnienia funkcjonowania organizacji.

USŁUGI:
Specjalizują się w konsolidacji programów ubezpieczeniowych i procedur szkodowych. Optymalizują zakresy, warunki i łączny koszt ubezpieczeń, eliminując luki w ochronie oraz zdublowane lub zbędne elementy ubezpieczenia.
Dbają o ciągłość ochrony i bezpieczeństwo Klientów.
W ramach usług oferują:
• zarządzanie procesami ubezpieczeniowymi optymalizujące zakresy, warunki i koszty,
• efektywność odszkodowań,
• specjalistyczne rozwiązania z zakresu inżynierii ryzyka, oraz
• wydatne udoskonalenie funkcjonowania organizacji.

Przede wszystkim stawiają na autorskie rozwiązania.

PREWENCYJNE WSPARCIE INŻYNIERSKIE
W swoich strukturach – jako jedna z niewielu firm z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego – zatrudniają Managera ds. Oceny Ryzyka. Przeprowadza on audyt bezpieczeństwa, którego efektem jest wyeliminowanie zidentyfikowanych źródeł ryzyka. Oferowane są m.in. surveye bezpieczeństwa pożarowego, badania termowizyjne i raporty oceny ryzyka. Przygotowywane są także scenariusze awaryjne, instrukcje bezpieczeństwa, czy honorowane przez ubezpieczycieli wyceny wartości majątku.

ZARZĄDZANIE FLOTĄ
Zapewniane jest pełne i profesjonalne wsparcie przy administrowaniu flotą. Podnoszona jest efektywność zarządzania, poprawiane bezpieczeństwo majątku oraz minimalizowane są ryzyka. Tworzony – dopasowany do potrzeb i specyfiki działalności – system, pozwalający optymalizować koszt floty samochodowej.

CENTRUM ANALIZ RYZYKA
To cyfrowa usługa (aplikacja), dzięki której Klienci mają dostęp do wszystkich swoich polis oraz mają możliwość zgłaszania nowych szkód. Platforma umożliwia analizowanie i podejmowanie decyzji w zakresie niepożądanych zdarzeń oraz określenie strategii działań na kolejne lata.

SPECJALIZACJE TO UBEZPIECZENIA:
• mienia i odpowiedzialności cywilnej,
• cybernetyczne,
• finansowe,
• morskie,
• budowlane i inwestycyjne,
• dla sektora publicznego,
• dla branży TSL,
• komunikacyjne,
• dla branży produkcyjnej,
• grupowe i na życie.

Cieszymy się ogromnie ze współpracy – Medyczna Grupa Zakupowa

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.