Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

STBU Broker ubezpieczeniowy – wynegocjowane warunki dla Podmiotów Medycznych

Kolejna propozycja dla naszych placówek. Dziś opowiadamy o nowej współpracy z STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, którą określa silna i efektywna firma brokerska pierwszego wyboru dla wszystkich firm i organizacji ceniących poczucie bezpieczeństwa.
Od 1998 roku z sukcesem pomagają przedsiębiorstwom i organizacjom zarządzać ryzykiem ich działalności. Efektywnie podnoszone są standardy bezpieczeństwa ich Klientów. Kierują się filozofią opartą na odrzucaniu stereotypów i kreatywnym wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Pozawala to na skuteczne wdrażanie standardów ładu ubezpieczeniowego oraz przyczynianie się do osiągnięcia wymiernych oszczędności ekonomicznych.
Celem jest satysfakcja, zadowolenie i spokój Klientów, współpracowników i interesariuszy. Dążą do tego poprzez świadczenie usług doradztwa i doboru produktów ubezpieczeniowych w sposób mądry i nieszablonowy. Stawiają na kooperację, zaufanie i  odpowiedzialność, które pozwalają na wysoką jakość ich pracy.

Od 2019 roku tworzą Grupę MAK. Według rankingów branżowych rokrocznie znajdują się w czołówce największych brokerów działających w kraju z wyłącznie polskim kapitałem.

Współtworzony TRUST RISK CONTROL, czyli globalne stowarzyszenie brokerskie, pozwala na korzystanie z międzynarodowych kontaktów i know-how. Dzięki TRC działają na każdym kontynencie świata. Zapewniają aktywne doradztwo oraz możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, w tym ofert z międzynarodowych rynków ubezpieczeniowych.
Obsługują grupy kapitałowe oraz przedsiębiorstwa dla których opracowali programy w pełni dostosowane do charakteru i rodzaju ich działalności. Profesjonalna identyfikacja, pomiar i ocena ryzyka, plasowanie programu oraz likwidacja szkód zapewnia strategiczne profity: oszczędności kosztów, czasu, poprawy zakresów, efektywności odszkodowań oraz wydatnego usprawnienia funkcjonowania organizacji.

USŁUGI:
Specjalizują się w konsolidacji programów ubezpieczeniowych i procedur szkodowych. Optymalizują zakresy, warunki i łączny koszt ubezpieczeń, eliminując luki w ochronie oraz zdublowane lub zbędne elementy ubezpieczenia.
Dbają o ciągłość ochrony i bezpieczeństwo Klientów.
W ramach usług oferują:
• zarządzanie procesami ubezpieczeniowymi optymalizujące zakresy, warunki i koszty,
• efektywność odszkodowań,
• specjalistyczne rozwiązania z zakresu inżynierii ryzyka, oraz
• wydatne udoskonalenie funkcjonowania organizacji.

Przede wszystkim stawiają na autorskie rozwiązania.

PREWENCYJNE WSPARCIE INŻYNIERSKIE
W swoich strukturach – jako jedna z niewielu firm z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego – zatrudniają Managera ds. Oceny Ryzyka. Przeprowadza on audyt bezpieczeństwa, którego efektem jest wyeliminowanie zidentyfikowanych źródeł ryzyka. Oferowane są m.in. surveye bezpieczeństwa pożarowego, badania termowizyjne i raporty oceny ryzyka. Przygotowywane są także scenariusze awaryjne, instrukcje bezpieczeństwa, czy honorowane przez ubezpieczycieli wyceny wartości majątku.

ZARZĄDZANIE FLOTĄ
Zapewniane jest pełne i profesjonalne wsparcie przy administrowaniu flotą. Podnoszona jest efektywność zarządzania, poprawiane bezpieczeństwo majątku oraz minimalizowane są ryzyka. Tworzony – dopasowany do potrzeb i specyfiki działalności – system, pozwalający optymalizować koszt floty samochodowej.

CENTRUM ANALIZ RYZYKA
To cyfrowa usługa (aplikacja), dzięki której Klienci mają dostęp do wszystkich swoich polis oraz mają możliwość zgłaszania nowych szkód. Platforma umożliwia analizowanie i podejmowanie decyzji w zakresie niepożądanych zdarzeń oraz określenie strategii działań na kolejne lata.

SPECJALIZACJE TO UBEZPIECZENIA:
• mienia i odpowiedzialności cywilnej,
• cybernetyczne,
• finansowe,
• morskie,
• budowlane i inwestycyjne,
• dla sektora publicznego,
• dla branży TSL,
• komunikacyjne,
• dla branży produkcyjnej,
• grupowe i na życie.

Cieszymy się ogromnie ze współpracy – Medyczna Grupa Zakupowa