Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

BEZPIECZNY ZABIEG

Portal rekomenduje najlepsze specjalistyczne szpitale i kliniki wykonujące operacje i zabiegi medyczne z
zachowaniem najwyższych standardów procedur medycznych. Każdego roku kierujemy do prezentowanych placówek medycznych kilka tysięcy Pacjentów zdecydowanych na płatne usługi medyczne. Aktualnie portal prezentuje ponad 50 placówek medycznych w 12 specjalizacjach umawiających ponad 60 operacji i zabiegów chirurgicznych. Portal www.BezpiecznyZabieg.pl pomaga Pacjentom w wyborze najlepszej placówki medycznej celem wykonania operacji lub zabiegu medycznego na terenie całej Polski. Opisy zabiegów, artykuły medyczne, porady przedoperacyjne pogłębiają wiedzę Pacjentów, przez co procedura medyczna jest dla nich bardziej zrozumiała i spokojniej przebiega
leczenie. Specjalnie dla podniesienia wiedzy starszych Pacjentów wydaliśmy papierowy informator medyczny, który trafił do kilkudziesięciu placówek medycznych.
Promowanie placówki medycznej Po zamieszczeniu wizytówki szpitala na portalu, prowadzimy kampanię reklamową usług medycznych Szpitala.
Informujemy i rekomendujemy usługi medyczne Szpitala wieloma kanałami: wyszukiwarka Google, Facebook, wysyłki newsletterów, artykuły redakcyjne, portale medyczne i społecznościowe oraz drukowana Gazeta dla Pacjenta.
Ponadto, aktualizujemy na bieżąco treść wizytówki szpitala, zatrudnionych lekarzy czy nowych usług medycznych.
Kierowanie Pacjentów Nasze Call Center pracujące w godz. 8-20 od poniedziałku do piątku, odbiera połączenia i po weryfikacji, łączy Pacjenta z rejestracją Szpitala celem umówienia wizyty. Dodatkowo dane Pacjenta wysyłane są do Szpitala drogą mailową.
Kompleksowa obsługa marketingowa podmiotów medycznych skupia się na: projektowaniu, administrowanie i pozycjonowanie stron www, kampaniach adwords, social media i działania PR, projektowanie i druk materiałów promocyjnych, upominki i gadżety reklamowe, programy lojalnościowe i systemy CRM.


Więcej informacji na temat zakupów i współpracy u Managera Projektu:


Monika Zarach, tel. 885558566, rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl
Magda Kosińska tel. 607 192 234, mail: magda.kosinska@medgz.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.