Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

SYSTEMY INFORMATYCZNE

Zakres oferty – w naszej ofercie znajdują się m.in. rozwiązania webowe dla rejestracji placówki medycznej, które pomaga zwiększać́ przychody i wdrażać́ standardy pracy na rejestracji poprawiające jakość́ obsługi pacjentów.
Rozwiązania, które umożliwiają analizę kampanii m.in. na fb, zgłoszenia telefoniczne oraz e-mail, wirtualna telefonia VoIP. Współpracujemy z dostawcami, którzy już od kilkunastu a nawet kilkudziesięciu lat rozwijają nowe technologie, aby pomóc usprawnić organizację i zarządzanie placówką medyczną. Nasi dostawcy oferują doradztwo i kompleksową obsługę IT. Specjalizują się w dostawie sprzętu IT oraz dedykowanych systemów dla placówek medycznych, w tym systemy kolejkowe i parkingowe oraz opaski telemedyczne. Jako Integrator systemów informatycznych, dostarczają profesjonalną infrastrukturę IT oraz usługi informatyczne. Zakres obsługi oferowanych przez naszych dostawców oprogramowania obejmuje: funkcje medyczne (elektroniczna dokumentacja medyczna), funkcje zarządzania (finanse i księgowość, kadry, płace, środki trwałe), e-usługi (e-rejestracja, e-badania, e-dokumentacja, e-kolejka, e-powiadomienia, e-recepta), jak również funkcje analityczne (analizowanie i prognozowanie wyników finansowych).
Korzyści: Po wdrożeniu systemu IT następuje spadek kosztów działalności oraz wzrost wykorzystania posiadanych zasobów i znaczący wzrost zadowolenia pracowników i pacjentów. W ofercie IT znajdują się systemy RIS i HIS dedykowane dla: Szpitali, przychodni, Radiologii (RIS), Rehabilitacji oraz dodatkowo: e-Szpital, e-Pacjent, e-recepta, e-zwolnienie, Samodzielna rejestracja, Apteka szpitalna, Obsługa wyświetlaczy, HL7, Integracja z systemem FK.
Warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie porozumienia o współpracy z MedGZ. Organizujemy przetargi oraz zakupy w ramach zapytania o cenę.


Dostawcy usług: Koma Nord, Medidesk, Gabos


Więcej informacji na temat zakupów i współpracy u Managera Projektu:

e-mail: biuro@medgz.pl