Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

SYSTEMY INFORMATYCZNE

Zakres oferty – w naszej ofercie znajdują się m.in. rozwiązania webowe dla rejestracji placówki medycznej, które pomaga zwiększać́ przychody i wdrażać́ standardy pracy na rejestracji poprawiające jakość́ obsługi pacjentów.
Rozwiązania, które umożliwiają analizę kampanii m.in. na fb, zgłoszenia telefoniczne oraz e-mail, wirtualna telefonia VoIP. Współpracujemy z dostawcami, którzy już od kilkunastu a nawet kilkudziesięciu lat rozwijają nowe technologie, aby pomóc usprawnić organizację i zarządzanie placówką medyczną. Nasi dostawcy oferują doradztwo i kompleksową obsługę IT. Specjalizują się w dostawie sprzętu IT oraz dedykowanych systemów dla placówek medycznych, w tym systemy kolejkowe i parkingowe oraz opaski telemedyczne. Jako Integrator systemów informatycznych, dostarczają profesjonalną infrastrukturę IT oraz usługi informatyczne. Zakres obsługi oferowanych przez naszych dostawców oprogramowania obejmuje: funkcje medyczne (elektroniczna dokumentacja medyczna), funkcje zarządzania (finanse i księgowość, kadry, płace, środki trwałe), e-usługi (e-rejestracja, e-badania, e-dokumentacja, e-kolejka, e-powiadomienia, e-recepta), jak również funkcje analityczne (analizowanie i prognozowanie wyników finansowych).
Korzyści: Po wdrożeniu systemu IT następuje spadek kosztów działalności oraz wzrost wykorzystania posiadanych zasobów i znaczący wzrost zadowolenia pracowników i pacjentów. W ofercie IT znajdują się systemy RIS i HIS dedykowane dla: Szpitali, przychodni, Radiologii (RIS), Rehabilitacji oraz dodatkowo: e-Szpital, e-Pacjent, e-recepta, e-zwolnienie, Samodzielna rejestracja, Apteka szpitalna, Obsługa wyświetlaczy, HL7, Integracja z systemem FK.
Warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie porozumienia o współpracy z MedGZ. Organizujemy przetargi oraz zakupy w ramach zapytania o cenę.


Dostawcy usług: Koma Nord, Medidesk, Gabos


Więcej informacji na temat zakupów i współpracy u Managera Projektu:

e-mail: biuro@medgz.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.