Pomagamy Ukrainie

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

URZĄDZENIA / SPRZĘT MEDYCZNY

Zakres oferty – oferta obejmuje takie sprzęty i urządzenia jak: aparaty EKG, respiratory, aparaty USG, Endoskopy, Mammografy, aparaty RTG, tomograf komputerowy, aparaty do znieczuleń, fakoemulsyfikatory, autoreflaktometry, lasery, łóżka i stoły chirurgiczne, medyczne meble szpitalne, itd. Proponowany asortyment produkowany jest przez takie firmy jak: GE, Siemens, Philips, Canon, Olympus, Pentax, Alcon, Dräger, Unicos, Reichert, Bausch&Lomb, Famed, Kamed, itp. Swoim działaniem obejmujemy cały kraj.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie porozumienia o współpracy z MedGZ. Zakup grupowy sprzętu prowadzimy w dwojaki sposób: planujemy zakupy z wyprzedzeniem organizując zakupy na podstawie wcześniej zgłoszonego zapotrzebowania wykorzystując efekt skali, bądź prowadzimy indywidualne wyceny na podstawie zgłoszenia. Zakupu sprzętu medycznego dokonujemy w ramach zamówień publicznych lub zapytań ofertowych. Wymagana jest faktura zakupowa.

Pomagamy w organizacji prezentacji wybranego sprzętu medycznego w placówce.
Korzyści – Poprzez volumen składający się z kilku sztuk tego samego sprzętu potrafimy wynegocjować atrakcyjne warunki handlowe oraz bardzo dobre ceny, co ma bezpośrednie przełożenie w ilości zadowolonych placówek medycznych. Wszystkie oferowane produkty posiadają wymagane przepisami certyfikaty i spełniają odpowiednie wymogi norm europejskich.

Giełda używanego sprzętu medycznego. Pomagamy w sprzedaży używanego bądź nowego sprzętu medycznego na terenie całego kraju. Kompleksowo pośredniczymy w sprzedaży sprzętu, wycenie, dbając o każdy szczegół transakcji, zabezpieczając każdą z dwóch stron – obieg płatności przez MedGZ. Celem skorzystania z oferty należy przesłać swoje zgłoszenie ze sprzętem, który jest na sprzedaż. W zgłoszeniu podajemy pełną specyfikację sprzętu, opis, rok produkcji, model, wymagane paszporty techniczne oraz zamieszczamy przynajmniej 2 zdjęcia. Po otrzymaniu wszystkich wymaganych dokumentów akceptujemy wspólnie cenę po jakiej ma być sprzedany dany sprzęt. Ofertę sprzedaży zamieszczamy na naszej giełdzie (strona MedGZ – www.medgz.pl) oraz wysyłamy cyklicznie w newsletterze, jak również zamieszczamy raz
w miesiącu w naszym biuletynie. W momencie znalezienia placówki medycznej, która zainteresowana jest zakupem takiego sprzętu, dopinamy i organizujemy całą transakcję.

Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się sprzedażą używanego sprzętu. Posiadamy narzędzia takie jak: newsletter, biuletyn, sieć kontaktów i ponad 1000 adresów mailowych do osób odpowiedzialnych za zakupy w placówkach medycznych.


Więcej informacji na temat zakupów i współpracy u Managera Projektu:


e-mail: biuro@medgz.pl