Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

URZĄDZENIA / SPRZĘT MEDYCZNY

Zakres oferty – oferta obejmuje takie sprzęty i urządzenia jak: aparaty EKG, respiratory, aparaty USG, Endoskopy, Mammografy, aparaty RTG, tomograf komputerowy, aparaty do znieczuleń, fakoemulsyfikatory, autoreflaktometry, lasery, łóżka i stoły chirurgiczne, medyczne meble szpitalne, itd. Proponowany asortyment produkowany jest przez takie firmy jak: GE, Siemens, Philips, Canon, Olympus, Pentax, Alcon, Dräger, Unicos, Reichert, Bausch&Lomb, Famed, Kamed, itp. Swoim działaniem obejmujemy cały kraj.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie porozumienia o współpracy z MedGZ. Zakup grupowy sprzętu prowadzimy w dwojaki sposób: planujemy zakupy z wyprzedzeniem organizując zakupy na podstawie wcześniej zgłoszonego zapotrzebowania wykorzystując efekt skali, bądź prowadzimy indywidualne wyceny na podstawie zgłoszenia. Zakupu sprzętu medycznego dokonujemy w ramach zamówień publicznych lub zapytań ofertowych. Wymagana jest faktura zakupowa.

Pomagamy w organizacji prezentacji wybranego sprzętu medycznego w placówce.
Korzyści – Poprzez volumen składający się z kilku sztuk tego samego sprzętu potrafimy wynegocjować atrakcyjne warunki handlowe oraz bardzo dobre ceny, co ma bezpośrednie przełożenie w ilości zadowolonych placówek medycznych. Wszystkie oferowane produkty posiadają wymagane przepisami certyfikaty i spełniają odpowiednie wymogi norm europejskich.

Giełda używanego sprzętu medycznego. Pomagamy w sprzedaży używanego bądź nowego sprzętu medycznego na terenie całego kraju. Kompleksowo pośredniczymy w sprzedaży sprzętu, wycenie, dbając o każdy szczegół transakcji, zabezpieczając każdą z dwóch stron – obieg płatności przez MedGZ. Celem skorzystania z oferty należy przesłać swoje zgłoszenie ze sprzętem, który jest na sprzedaż. W zgłoszeniu podajemy pełną specyfikację sprzętu, opis, rok produkcji, model, wymagane paszporty techniczne oraz zamieszczamy przynajmniej 2 zdjęcia. Po otrzymaniu wszystkich wymaganych dokumentów akceptujemy wspólnie cenę po jakiej ma być sprzedany dany sprzęt. Ofertę sprzedaży zamieszczamy na naszej giełdzie (strona MedGZ – www.medgz.pl) oraz wysyłamy cyklicznie w newsletterze, jak również zamieszczamy raz
w miesiącu w naszym biuletynie. W momencie znalezienia placówki medycznej, która zainteresowana jest zakupem takiego sprzętu, dopinamy i organizujemy całą transakcję.

Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się sprzedażą używanego sprzętu. Posiadamy narzędzia takie jak: newsletter, biuletyn, sieć kontaktów i ponad 1000 adresów mailowych do osób odpowiedzialnych za zakupy w placówkach medycznych.


Więcej informacji na temat zakupów i współpracy u Managera Projektu:


e-mail: biuro@medgz.pl

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.