Strona tylko dla podmiotów i dostawców medycznych

Centralne Zakupy
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Z+M Service – druk, IT, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie dokumentami

Medyczna Grupa Zakupowa nawiązała współpracę z Z+M Service w zakresie druku, IT i zarządzania dokumentami.

Jest to holding działający na terenie Europy od roku 2000 z polskim oddziałem. Ich specjalizacją jest kompleksowa obsługa klienta w dziedzinie drukowania, dostaw sprzętu IT, serwerów, digitalizacji i obiegu dokumentów oraz cyberbezpieczeństwa.

W każdej z tych dziedzin to współpraca z wiodącymi producentami w branży, co daje dużą niezależność i możliwość tworzenia oferty wyłącznie na miarę potrzeb klienta. Naszym zadaniem jest prezentacja różnorodnych ofert naszym partnerskim szpitalom.
Warto też wspomnieć, że Z+M Service od samego początku swojej działalności opiera się na tonerach własnej produkcji, co znacząco wpływa na jakość i koszty rozwiązań klienta.

Z zakresu usług, jakie świadczy Z+M Service, będziemy informować na bieżąco poprzez kontakt z naszym działem handlowym lub e-mail: kierownik@medgz.pl

Z chęcią poznamy potrzeby szpitali oraz klinik. Przeprowadzimy analizę na podstawie przesłanych do nas danych by móc zaproponować jak najbardziej korzystną ofertę oraz możliwości współpracy z każdą placówką medyczną. A w dalszej perspektywie, sprawne wdrożenie.

DRUK

W dziedzinie druku – dostawy samych tonerów do urządzeń, poprzez objęcie umową serwisową urządzeń, aż po dostarczenie całego systemu wydruku MPS (Managed Print Service). Czyli zarządzanej usługi druku. Korzystniej wychodzę tonery z ich produkcji aby zapewnić najwyższą jakość i najlepszą cenę. Są to profesjonalne rozwiązania dla każdego rodzaju środowiska druku, od najmniejszych po największe i najbardziej wymagające.

IT

Dostawca wyłącznie profesjonalnego sprzętu IT. Nie tylko nowe ale również odnawiane komputery i laptopy biznesowe, najwyższej jakości z pełną gwarancją. To rozwiązanie pomogło grupie AGEL na Słowacji zaoszczędzić ponad 1,5 miliona Euro za sprzęt IT. W ofercie prezentowane są też serwery, jak i rozwiązania chmurowe, od standardowych po w pełni personalizowane rozwiązania.

Cyberbezpieczeństwo

Aby powstrzymać cyberataki na organizację – najlepiej jest związać się usługą z jedną z wiodących firm zajmujących się bezpieczeństwem cybernetycznym. To pomoże sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, niezależnie od skali biznesu. Bez konieczności zatrudniania dodatkowych osób, zakupu kosztownych narzędzi. Usługa pełnego monitoringu 24/7, szkolenia pracowników, edukacja. Bezpiecznie, w prosty sposób i efektywnie.

Obieg dokumentów

W wielu organizacjach czasami nieduże, i wcale niedrogie ulepszenie, może przynieść ogromne korzyści. Sprawny obieg dokumentów, ich archiwizacja i uporządkowanie często robią robotę i pomagają na co dzień z podstawowymi zadaniami każdego pracownika. Nic się nie gubi, nic nie zalega. To wszystko i wiele innych opcji i korzyści kryje się w trochę ogólnej nazwie „obieg dokumentów”. Są to rozwiązania najprostsze, łatwe w obsłudze i utrzymaniu dla najmniejszych podmiotów, ale także rozwiązania potężne. Potężne nie dlatego, że trudno z nich korzystać, a dlatego, że dają nieograniczone możliwości będąc w pełni modyfikowalne.

Potrzebujesz oferty, zgłoś się do nas.

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
Wchodząc na tą stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.